Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Enderroj Ditet E Bukura Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

kam menduar per pasojattt
more rrugen edhe shkoveeeeee
vetem mbetem endrrimtaaarrrr
nje jete te re filloveee
asnjehere sme paske dashurrrr
kete fakt ti vertetoveeee
prapse prap un te kam falur
kthehu sa seshte vonnn
te hutoi e mira imeeeeee
dhe po vuaj fajin tend
gzim per mua vec kujtimeee
se kam dit tj vetem lott
a tvij nmend zemra imeeee
te pakten nje her ne dit
do te isha shum i lumturrr
edhe vdekja po tme vijjj.....
ndoshta dhe ti vuannn
te njejtin fakt si unn
gabimet po paguajm
jo se kam meritu
do ti lutem dashuriseeee
a ka force te kthehet te une
ndoshta kshu eshte me mireeee
fati smundet me ndryshuu


Ky tekst u dërgua nga Adela


Nuk kemi video për këtë këngë.


Eri Qerimi
Publikimi: 07/07/2014


Eri Qerimi - Enderroj Ditet E Bukura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderroj Ditet E Bukura".
3. Video është e këngës "Enderroj Ditet E Bukura", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0