Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Bijn Tupanat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bijn tupanat edhe defat
luni me sevda
si kjo nat nuk ka me arde
po e cojm hava

Po vijn nuset rreth e qark
Po kcejn krejt me def
Nusja jone ma e mira
Me dimih jelek

Lumi nusja shtat selvi
O per bukuri
Thurni thurni qika gra
O per mashallah

Jan mbledh hallat edhe tezet
Mixh e dajallar
Per martes te vllait ton krejt
O po bojn sefaa

Po vijn nuset rreth e qark
Po kcejn krejt me def
Nusja jone ma e mira
O po jet shyhret

Lumi nusja shtat selvi
O per bukuri
Thurni thurni qika gra
O per mashallah

Ufffff, skis ma mir jallah ma shyhret
Martovi nana djalin e vete

Lumi nusja shtat selvi
O per bukuri
Thurni thurni qika gra
O per mashallah
Eri Qerimi
Publikimi: 13/03/2023
Music&Arrangament: Eri Qerimi & Amir Synth
Mix&Master: Eri Qerimi
Teksti: Amir Synth & Eri Qerimi
Sax: Silvio VasiliEri Qerimi - Bijn Tupanat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bijn Tupanat".
3. Video është e këngës "Bijn Tupanat", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0