Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri - Mos Harro (Feat. Anxhela)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  22

Eri:
Une doja te rrish me mua,
Ti rri me shoqet e tua.
Jam i mire baby.
Jam i mire.

Po kerkoj nga ty te me duash
Dhe nese une kam faj me thuaj.
Ne gaboj, si gaboj.
Ku gaboj dhe pse gaboj.

Nga fillimi me trego .
Ti nga fundi mos fillo.
Sa me shpejt babe.
Sa me shpejt.

Ne me do, ne s'me do.
Per miral nuk kam nevoje.
Sa me do, si me do.
Ne me do dhe pse me do.

Ref.2.x
Anxhela:
Mos harro!
Mos harro!
Vec tek ty kjo bote nuk shkon.
Rrotullohet, nuk do shume.
Bota vjen aty tek une.

Eri:
Ma tregove boten mua
Dhe po ta tregoj une ty.
Jam i mire baby.
Jam i mire.

Fjale ti thua, fjale une them.
S'po kuptoj kush po genjen.
Jemi dy babe.
S'jemi tre.

Ref.2.x
Anxhela:
Mos harro!
Mos harro!
Vec tek ty kjo bote nuk shkon.
Rrotullohet, nuk do shume.
Bota vjen aty tek une.

Eri:
Une e kam, ti ma merr.
S'te them asnje fjale jo.
Ti e ke, une ta marr.
Nuk te them me fal sot.

Se kjo bote eshte portokall.
Do s'do s'ka rendesi.
Ndoshta sot kam rradhen une,
Por neser do vuash ti

Ref.2.x


Ky tekst u dërgua nga  EliosshuliEri Shaqe
Featuring: Anxhela
Publikimi: 16/08/2008
Festivali: Top Fest 5
Muzika: Gjergj Jorgaqi
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gjergj Jorgaqi


Eri - Mos Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Harro".
3. Video është e këngës "Mos Harro", por nuk këndohet nga Eri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Shaqe:


Komente 0