Eriola Çuka Gusho
Eriola Çuka Gusho
Eriola Çuka Gusho
  • Vendlindja:
  • Korçë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Eriola Çuka Gusho është këngëtare e njohur. Më datë 30 Prill 2016, Eriola Çuka publikon videoklipin "Me Ke çmendur Moj Korçare".

Më datë 12 Dhjetor 2016, Eriola Çuka publikon videoklipin "Kolazh Jugu".

Më datë 11 Tetor 2017, Eriola Gusho publikon videoklipin "Zjarrin Ta Shuaj". Teksti u shkrua nga Arben Duka. Videoklipi u prodhua nga Pro Video.

Më datë 6 Dhjetor 2017, Eriola Çuka publikon videoklipin "Tjeter S'dua".

Më datë 28 Dhjetor 2017, Eriola Çuka publikon videoklipin "Qaj Maro".

Më datë 28 Shkurt 2018, Eriola Çuka publikon videoklipin "Te Hidhurat Kurbete". Teksti u shkrua nga Arben Duka.

Më datë 11 Maj 2018, Eriola Gusho publikon videoklipin "Dasma Jone". Teksti u shkrua nga vetë Eriola Gusho.

Më datë 11 Shkurt 2019, Eriola Gusho & Julian Tollozhina publikojnë videoklipin "Kolazh Dasme 2019".

Më datë 18 Mars 2019, Eriola & Kristian Gusho publikojnë videoklipin "Ma More Zemren". Teksti i këngës u shkrua nga Eriola Çuka Gusho.

Më datë 23 Dhjetor 2019, Ergi Agolli publikon videoklipin "Dalim", në bashkëpunim me Eriola Gushon. Teksti i këngës u shkrua nga Eriola Çuka Gusho.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0