Eriselda Ahmetaj
Eriselda Ahmetaj
Eriselda Ahmetaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Eriselda Ahmetaj është këngëtare. Në Mars 2020, Eriselda merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Babe".

Më datë 21 Mars 2021, Eriselda Ahmetaj publikon videoklipin "E Urrej Largesine".

Më datë 16 Qershor 2022, Eriselda Ahmetaj publikon videoklipin "Tik Tok". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Joniad Banushi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0