Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eriselda Ahmetaj - E Urrej Largesine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Erdhe më puthe më le ne gjumë,
Më pas u zhduke pa asnjë gjurmë
Në dhomën time të prita shumë
Ti ke harruar tëndin parfum

E urrej largesinë se më mori shpirtin tim x2
I urrej gjith motivet që na ndanë
Dhe zoti ma din, e urrej dhe dashurinë
Kur njeriun e zemrës se ke pranë

Kur shoh një avion, zemra me pushon
Lutem të jesh ti, por ai s’ndalon
Në ëndërra shoh cdo natë
Vjen dhe më takon
Zgjohem në mëngjes, nje pikë lot pikon

E urrej largesinë se më mori shpirtin tim x2
I urrej gjith motivet që na ndanë
Dhe zoti ma din, e urrej dhe dashurinë
Kur njeriun e zemrës se ke pranë


Ky tekst u dërgua nga Meri Braushi

Eriselda Ahmetaj - E Urrej Largesine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Urrej Largesine".
3. Video është e këngës "E Urrej Largesine", por nuk këndohet nga Eriselda Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eriselda Ahmetaj:


Komente 0