A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ermal Mamaqi - Nje Çast Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Këngë e Albumit:

Dite VereKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Çast Pa Ty" kënduar nga Ermal Mamaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2017