Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermelinda Lajcaj - Po Me Thua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Me Thua".
3. Video është e këngës "Po Me Thua", por nuk këndohet nga Ermelinda Lajcaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermelinda Lajcaj - Po Me Thua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/11/2012

2012-11-24T23:17:21+00:00Po më thu se jamë e para

2 x
Na ka ardhe nji koh e shtir,
me gënjeh na vjen ma mir,
se kem let ta mashtrojm,
veç për vehte po mëndojm.

2 x
Po më thua se jam e para,
para meje ti o ske pat përpara,
serioz thuaj në dashi,
nuk t'shkon mënja për tradhti

2 x
Zoti vet kshtu e ka dasht,
djali me vajz me u dasht,
por tradhtin e ka ndalu,
veç t'verteten e ka lejua.

4 x
Po më thua se jam e para,
para meje ti o ske pat përpara,
serioz thuaj në dashi,
nuk t'shkon mënja për tradhti


Më Shumë Këngë Nga Ermelinda Lajcaj:


Komente mbi këtë këngë