Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Ponari & Eri Shaqe - Si Vjen Kjo Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Si vjen kjo dashuria
e vogel te jesh nga pas ty te ndjek
s'pyet ajo ne je e vogel
zemren ta remben dhe fjale me te bukura s'gjen

Ne dashuri kush ndjen Te dua thote
ti s'je femij ne sy pse ke lote
Une s'jam femij kete e di ty te dua shume
valle ne dashuri slejohen lotet
ne dashuri lote ke dhe ti
si te ndrisin syte
ne s'eshte e vertete ti nuk me do
Si vjen kjo dashuria

e embel e njome ty te kerkon
s'pyet ajo ne je e vogel
zemren ta remben dhe fjale me te bukura s'gjen
Si vjen kjo dashuria
koha stopon gjithshka ndryshonNuk kemi video për këtë këngë.
Ermira Ponari & Eri Shaqe - Si Vjen Kjo Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Vjen Kjo Dashuria".
3. Video është e këngës "Si Vjen Kjo Dashuria", por nuk këndohet nga Ermira Ponari & Eri Shaqe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Ponari:


Komente 0