Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Alisa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

''2 ref''
qeshtut kokao mu kjo jet
pa dashuri une kam mbet shkret
kam mbet shkret dhe qaj me lot
ket jet do ta qoj me zor
at vajz mu qe ma don zemra
me don veq shoqnisht
per nje fjal o zoti madh me ta une jom prish.

per nji fjal qe je kam dhan
per jet sdo te harroj
laorgoju se shoqnisht me don..

alisa moj tradhtare zemren time keq ma vrave dhe me le me lot ne sy haram tkoft ty ajo dashuri

alisaa alisaa te kam dasht vetem ty haram tkof ajo dashurii
pse me le ti ne lot ne syyy.

takim party me thojshe se mu shum me don por zoti ne dynja ty moj te denoft seti mu moj keq zemran haram tkoft moj alisaa dashuri e reee
te kom ty
pse me le me lot ne sy

alisaaa tradhtare je ti zemren time qe me then ti pse me le me lot ne sy se ket jet te kam dasht une tu

alisaaa moj tradhtare je ti pse ti mu zemren time keq ma ke vra dhe ma ke thy

pse me le ti me lot nat per nat per ty mendoj dhe i smunt moj kam qellu zemren ty moj zoti madh ka me denuuu


Ernim Ibrahimi - Alisa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alisa".
3. Video është e këngës "Alisa", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 1