Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - E Mallkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

kto dhimbje trupin tim
e kaploj si valt e detit
shplase zemren ku me ke djeg
me shum se flaka e zjarrit

prej sot skam drejt te du
edhe pse do te jesh me mu
ktu a fundi qe se ke prit
dhimbja po t`shtohet dit per dit

Ref:

E mallkoj me ty dashnin
me bashkoj me vetmin
zgjodhe nje rrug qe ska kthim
vendose t`me lesh pa deshir (2x)

Te erdh koha e nusris
mos thuj jam gabim asht fundi i dashnis
mos me thuj se sjam per ty
besa ime dhe dhuraten qe ta kam dhan

Mos me thuj se kto lon n`sy
qe i ke sjan per mu
ke do fjal thu mos mem dhan
mir e di vetes je tu i ba

Tradhtove si loti
ju besova e mla si fmi
deshta por lot te tjetri m`dol
por loti im me tradhtoj

Nuk deshta
met merzit lotet me pikun pa prit
me fal zemer per kto lot n`sy
mee fal zemer qe qaj per ty


Ky tekst u dërgua nga  Antoneta

Ernim Ibrahimi - E Mallkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mallkoj".
3. Video është e këngës "E Mallkoj", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0