Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Selina E Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2ref
selina e vogel princeso e babit
me jet te paqt lelejel mami dhe babi.

per qdo dit e per qdo nat zemra
ime shkon tuj plak
goca e babit gjithmon do tjsh
une per ty moj do te vdes

selina e vogel u rritsh ma shpejt e ti mu bofsh leleljj si ni princes
se babi e mami ty te pret
se babi e mami lejel gjithmon te prett

per gjdo dit e per gjdo nat zemra ime shkon tuj plak goca e babit gjithmon do tjesh une per ty moj do te vdes

lejlejelj amanam jaelilill


Ernim Ibrahimi - Selina E Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Selina E Vogel".
3. Video është e këngës "Selina E Vogel", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0