Audio

Ernimi Ibrahimi, Ilir Tironsi & Tifi - Parfumi Dashuris  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/01/2012

2012-01-24T18:15:32

Më Shumë Nga

Ilir TironsiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Parfumi Dashuris" kënduar nga Ernimi Ibrahimi, Ilir Tironsi & Tifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ernimi Ibrahimi, Ilir Tironsi & Tifi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:

Më Shumë...