Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin Bushati - Kam Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Kam nje mall
me ndjek ngado qe shkoj
kam nje zjarr me djeg ne shpirte
syte e tu jane shkrire ne syte e mi
syte e tu rrugen ma bejne ndrite.

(ref)Une fluturoj, ti s'e kutpon
sa here zemra ime
nis e vjen tek ti
por me beso, mos mu largo
une te fal vetem dashuri.

Nuk e di a mund te rri me ty
shpirtin tend ma ka fole.
Kam nje shprese dhe zemra me ndien mire
sikur thote bashke do jemi ne.

Ref...


Ervin Bushati - Kam Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Mall".
3. Video është e këngës "Kam Mall", por nuk këndohet nga Ervin Bushati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:


Komente 0