Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ervin Bushati - Kjo Rakia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T13:01:31Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.
Kjo rakia mendjen ma ka qu pika pika me e pi un du te bertet gruja nuk ka rendesi dhe belaja ike me raki. 2x.
Ref:Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngaterrohet nuk e gjen shtepin.Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.
Kjo rakia qe terbon dynjan pasanikun edhe fukaran me dhem koka dua te harroj ne raki sot dua te notoj 2x.
Ref:Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngaterrohet nuk e gjen shtepin.Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.
eeeeeeeeejj te gjith naten do festoj sa kam halle ti harroj te pi sonte un dua deri ne mengjes . ejjjjjj zemra ime e embel moj me raki dua te harroj me harrove ti mua me harro sot.
Ref:Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngaterrohet nuk e gjen shtepin.Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.


Ky tekst u dërgua nga Majaaa
Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet