Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin Bushati - Vec Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

te kam dashur ne fshehtesi pa e ditur jo as njeri kulti im ke qen vetemm ti zot e perendi le tme yhojn se gaboj le tme thojn po me katojn zoti tme ndeshkoj un e pranoj
reff:
veq per ty un ekzistoj 1000 vjet dhe po tjetoj e sikur zemra ime tme ndaloj vdes apo jetoj veq per ty veqper ty veq per ty un eksistoj ti me prit per ty detin do kaloj do vij te takoj
te mendoj ty dit edhe nat pres me ankth nje telefonat mos me thuaj se tani eshte von per dashurin ton skemi faj as un as ti nuk na ndan kjo largesi shiko ata sy un jam atyyyy
reff:
veq per ty un ekzistoj ..............


Ky tekst u dërgua nga Muhameti

Ervin Bushati - Vec Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Per Ty".
3. Video është e këngës "Vec Per Ty", por nuk këndohet nga Ervin Bushati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:


Komente 0