Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ervis Bici - Shpirti Im

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Ervis Bici.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ervis Bici - Shpirti Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Mos Me Kerko"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00ky shpirti im nuk e di se si jetoj un pa ty
ky shpirti im nuk e di se si jetoj un pa ty
naten nuk mbyll gjum ne sy
enderr me je ber ti

ky shpirti yt nuk e di se si jeton pa bjondin
ky shpirti yt nuk e di se si jeton pa bjondin
naten nuk mbyll gjum ne sy
enderr je ber per dashuri

bjondin e re
shpirti im
jam djal i mbar
shpirti im
shpirt do te mar
shpirti im
o shpirti im
dor ne zjarr
shpirti im
ndjenja s ka fjal
shpirti im
eshte gjak qe vlon
shpirti im
te pervelon ..........

jam pir un sot me raki
dhe nuk me do me asnje njeri
jam pir un sot me raki
dhe nuk me do me asnje njeri
gota mbushur un kam plot
o me raki edhe me lot

je pir ti sot me raki
dhe nuk te do me asnjeri
je pir ti sot me raki
dhe nuk te do me asnjeri
gotat mbushur ke plot
o me raki e me lot

bjondin e re
shpirti im
jam djal i mbar
shpirti im
shpirt do te mar
shpirti im
o shpirti im
dor ne zjarr
shpirti im
ndjenja s ka fjal
shpirti im
eshte gjak qe vlon
shpirti im
te pervelon


Ky tekst u dërgua nga Xhesmina Silvja Shila Geni
Më Shumë Këngë Nga Ervis Bixi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet