Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Bixi - Mos Me Kerko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Rruges kaloj un tani
Pa ty
Ti me kerkon
E penduar me shikon
E nga syt e tua te pikojn ca loot

Dhe te dua te dua si ate here
Ti s'me thua ti s'me thua
Mua dot
Ref
Dashuria
Kaloj kaloj kaloj
Si ti sot kalon
Me lot ti
Shikon shikon shikon
Me shiko me kot
Se ti me deshe deshe
Mua aq shum
Por ti vet ike ike ike mbeta vetem un

Mos u kthe ti prapa
Mos me shiko
Puthjet e mija ti moj vajze
Mos mi kerko
Kujtimi i yt shpirtin shum po ma mundon
Por ti shko vetem larg ti shko se te dua te dua

Ref
Dashuria
Kaloj kaloj kaloj
Si ti sot kalon
Me lot ti
Shikon shikon shikon
Me shiko me kot
Se ti me deshe deshe
Mua aq shum
Por ti vet ike ike ike mbeta vetem un
Ervis Bixi
Publikimi: 01/12/2001


Ervis Bixi - Mos Me Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Kerko".
3. Video është e këngës "Mos Me Kerko", por nuk këndohet nga Ervis Bixi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Bixi:


Komente 0