Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Bixi - Lulja Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Je larguar nga une ti
Nuk e di perse (x2)
Se sa te dua mir
E di
Cte keqe nga une pe (x2)
Per ty un sot do tkendoj
Vec ty te dashuroj
Aman
Aman

Ti e di se sa te dua
Lulja ime, lulja ime
Aroma jote eshte per mua
Lulja ime lulja ime
Nje fjale te emebel
Spo ma thua
Lulja ime lulja
Kjo loje shume po zgjat
Lulja ime
Dashuri e pa fat
Ervis Bixi
Publikimi: 29/07/2015


Ervis Bixi - Lulja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja Ime".
3. Video është e këngës "Lulja Ime", por nuk këndohet nga Ervis Bixi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Bixi:


Komente 0