Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Bixi - Pritmë Se Diçka Do Të Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  7

e shaj un veten
kur fajtor jam me ty
perse gjithmon te zemeroj
pse kshu ne te dy
kur je me mua
asnjehere nuk qesh
se gjithmone un te lendoj
e ti faj nuk ke
megjithate kur ti largoesh
them me vete te dashuroj
o shpirti im
e sme vjen mir
kur ti shqetsohesh
mbase jam un vete dimri prane meje ti ftohesh


Ky tekst u dërgua nga Anonymus20


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ervis Bixi
Publikimi: 29/07/2015


Ervis Bixi - Pritmë Se Diçka Do Të Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pritmë Se Diçka Do Të Them".
3. Video është e këngës "Pritmë Se Diçka Do Të Them", por nuk këndohet nga Ervis Bixi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Bixi:


Komente 0