Erza Jashari Poezi
Erza Jashari

Tema: Poezi Për 8 Marsin


8 Marsi

Mos harro se ke nje njeri,
Qe gjithmon pran te rri
Dhe ajo quhet nene,
Pra nje emer qe embel tingellon

Kah do qe ti te shkosh,
Per te do mendosh
Pra ti o njeri duaje nenen,
Sa eshte me ty!

- Poezi nga Erza Jashari{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0