Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eva - Mene Mene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29

Ej veq fjal fjal
un u lodha,
a vjen dita qe bohesh
i sinqert,un krejt
ti dhurova e tregom ti mu
qka me dhe.

Si lojna,si lojna,si lojna
premtimet i ke,
si lojna, si lojna, si lojna,
premtimet mi le.

Mene mene mene mene mene
po kan per ty
a nuk a sheh me sy.

Mene mene mene
po kan per ty
me u kthy prap veq na dy.

Mene mene mene mene
po kan per ty,
a nuk e sheh me sy.

Mene mene mene mene
po kan per ty
asnjo sikur un e ti.

Ej sa shpejt
po na kalon koha,
e ti hala tripat e njejt,
per ty shum un luftova
s'du me dit a ja ka vlejt.

Si lojna,si lojna,si lojna
premtimet i ke
si lojna, si lojna, si lojna
premtimet mi le.

Mene mene mene mene mene
po kan per ty
a nuk e sheh me sy.

Meme mene mene
po kan per ty
me u kthy prap veq na dy.

Mene mene mene mene
po kan per ty
a nuk e sheh me sy.

Mene mene mene mene
po kan per ty
Asnjo sikur un dhe ti.

Lamtumir me mir,lamtumir me mir aa,
lamtumir me mir,lamtumir me mir,
po ta them lamtumir me mir,
lamtumir me mir aa,lamtumir me mir,
lamtumir me mir naaa.

Mene mene mene mene mene
po kan per ty
a nuke sheh me sy.

Mene mene mene
po kan per ty,
me u kthu prap veq na dy.

Mene mene mene
po kan per ty
a nuk e sheh me sy.

Mene mene mene
po kan per ty
asnjo sikur un e ti.


Ky tekst u dërgua nga nesaEva Ndoja
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/10/2016


Eva - Mene Mene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mene Mene".
3. Video është e këngës "Mene Mene", por nuk këndohet nga Eva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Eva Ndoja:


Komente 0