Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ex-P - My Lady (Feat. Simbol)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


SimboL
Ti je so sweet
Baby Girl krejt ti po i qmend
Ti me habit
Sa her me shikon me len pa men
Ti je shum HOT
Vetem ty dua tet kem ngat
O per qdo nat
Veq me ty te jem ne shtrat

ex-p
my baby, muj me thon se ti je njo
my baby kur jom me ty tjera nuk shoh
edhe pse gjdo her dal me tjera
okej.. ty ma shum trritet vlera

smuj me thon sen let kur e di edhe vet
puna jem me ty osht qe ni vjet
sa her t'sho nrrug um vjen nxet
pak osht me thon qe mterhek si magnet

rrugen e ndriqon edhe nese ska drit
qe sa koh tu t'prit edhe sa me t'prit !
lady koht e fundit je tu mqudit
lidhja jon ka me ardh pa prit

mos hezito, nese nje dit te mungoj
me thirr telefoon
dhe un do tvi aty ku je ti dhe do te
plocoj gjdo gje qe ti kerkon

SimboL

ti je my lady ti je my baby
je ma e mira ti mbon mu ni CRAZY
vasha qe sho nonderr
qdo nat ti vreje..
je ajo qe po du me pas ngat meje
hey darling hajde dalim
honey mos ta nin kur vjen puna
per MONEY
i kem kejt na e bojm bashk na...
deej nmengjes me ty o la la laaa
jo ty kurr nuk tlo vet un jom lind per ty
zemrat tona mi bo bashk e mi mbyll me 1 dry
sa her dalim nqytet kejt rrin tu na kqyr
jena qifti ma perfekt gjdo aspekt e gjdo mnyr
ti je ma e mira ,, o ma emira ty po du methon
o kejt deshirat o kejt deshirat, veq ti mi plotson,


Ky tekst u dërgua nga  dritonexpEx-P
Featuring: Simba
Publikimi: 14/10/2012


Ex-P - My Lady
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Lady".
3. Video është e këngës "My Lady", por nuk këndohet nga Ex-P.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0