Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ex Unit - Mane N'men Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Yeahhh......
Le Le krej se ti harron a asht qashtu Driton

Qiky Dritoni po harro e di se kit kang e harron
Maje nmen se kime knu e jo mu iq me gru/

(ref)2..
E ku met dritoni ne t.b.a e jo me met ne double-g se T.B.A jan krejt me Family /


Ky tekst u dërgua nga Hajdin


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ex Unit
Publikimi: 20/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Tex: Edvin Venhari & Sherif Maxhuni
Muz & Ork: IlirosEx Unit - Mane N'men
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mane N'men".
3. Video është e këngës "Mane N'men", por nuk këndohet nga Ex Unit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0