Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fadil Kodrolli - Shpirti Im

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Fadil Kodrolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fadil Kodrolli - Shpirti Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/05/2008

2008-05-05T14:00:48+00:00Ty tkam shpirt, ty tkam jet.
Ty te dua me te vertet.
Ty tkam shpirt, ty tkam jet.
Ty te dua me te vertet.

Mos me harro, mos me harro.
Mendo per zemren e cila te do.
Thirrem ndoj here, thirrem ndoj here.
Ta ndigjoj zerin, malli me merr.

Ty tkam shpirt, ty tkam jet.
Ty te dua me te vertet.
Ty tkam shpirt, ty tkam jet.
Ty te dua me te vertet.

Oh shpirti ime, oh shpirti ime.
Pres me mu lidhe ne perqafim
Thirrem ndoj here, thirrem ndoj here.
Ta ndigjoj zerin, malli me merr.

Ty tkam shpirt, ty tkam jet.
Ty te dua me te vertet.
Ty tkam shpirt, ty tkam jet.
Ty te dua me te vertet.

Ty tkam shpirt, ty tkam jet.
Ty te dua me te vertet.
Ty tkam shpirt, ty tkam jet.
Ty te dua me te vertet.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë Këngë Nga Fadil Kodrolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet