Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fatjon Perjaku
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Fatjon Perjaku është këngëtar i njohur. Në Prill 2005, Fatjon Perjaku merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Fatosi U Be Rrugac".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet