Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Daja - A Ke Çakmak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[2 here]
O sa cika t'bukra u kall atmosfera
Nje prej tyne, nuk po ngjan me tjera
Si ta bej ate te me shohi mua
Si mund t'ja kerkoj ate qe une dua

[2 here]
A ke cakmak goce, a ke cakmak?
Ma ndiz pak zemren, se kam marak
Belin e bukur, buzen flak
A ke cakmak, goce a ke cakmak?

[2 here]
O sa cika t'bukra u kall atmosfera
Nje prej tyne, nuk po ngjan me tjera
Si ta bej ate te me shohi mua
Si mund t'ja kerkoj ate qe une dua

[4 here]
A ke cakmak goce, a ke cakmak?
Ma ndiz pak zemren, se kam marak
Belin e bukur, buzen flak
A ke cakmak, goce a ke cakmak?

A ke cakmak goce, a ke cakmak?


Ky tekst u dërgua nga E. KFatmir Daja
Publikimi: 07/12/2016


Fatmir Daja - A Ke Çakmak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Çakmak".
3. Video është e këngës "A Ke Çakmak", por nuk këndohet nga Fatmir Daja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fatmir Daja:


Komente 0