Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Elezi - Sa Mir Po Lun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kush po kcen me mu ne valle e bukra si selvi esht e parja kumanovarja qe po rrin karshi kush po kcen me muu ne valle edsht e parja kjo shkupjanja qe po rrin karshi sa mir po lun sa mir po kcen po luj qikat krejt me ren veq ti pom pelqen sa mir po lun sa mir po kcen po lujn qikat krejt me rend veq ti pom pelqen dora po ome dridhet kur po luj me ty me qmall une shpirtin sonte un me ty dora po ome dridhet kur po luj me ty me qmall une shpirtin sonte un me ty sa mir po lun sa mir po kcen po lujn qikat krejt me rend veq ti pom pelqen sa mir po lun sa mir po kcen po lujn qikat krejt me rend veq ti pom pelqennnn


Ky tekst u dërgua nga X_personi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatmir Elezi - Sa Mir Po Lun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mir Po Lun".
3. Video është e këngës "Sa Mir Po Lun", por nuk këndohet nga Fatmir Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Elezi:


Komente 0