Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku - Dasma Kosovare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dhëndri edhe nusja
Lidhën të dy zemrat
Le ti presim n'këmb
Kur të futen brenda
Këngat më të mira
I këndojna na
Se çift më të bukur, syt e mi s'kan parë

Përhajr o qoft
Për shumë vite
Zot i shpisë, sun po rrihet
Përhajr qoft
Shpi e madhe
S'ka si dasma kosovare
2x

Kur të vallëzon nusja
Bëni mashallah
Me pas t'lyp ma t'mirë
Kishim hyr n'gjynah

Këngat më të mira
I këndojna na
Se çift më të bukur, syt e mi s'kan parë

Përhajr o qoft
Për shumë vite
Zot i shpisë, sun po rrihet
Përhajr qoft
Shpi e madhe
S'ka si dasma kosovare
4x

Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Publikimi: 22/06/2015


Më Shumë Këngë Nga Fatmire Mjaku:


Komente 0


Fatmire Mjaku - Dasma Kosovare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma Kosovare".
3. Video është e këngës "Dasma Kosovare", por nuk këndohet nga Fatmire Mjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.