Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Ukiqi - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Kaluan netët , kaluan vitet , por zemra ime prap po mërzitet , për dashurin që se harrova sa shumë e deshta , por e lendova . Më fal oj zemër , më fal o shpirt unë te lash vetëm e ti më ke prit . Ref
Nuk e di as vet pse kam gabu po e di sa shum tkam dashuru , veq ni fjal ty dikush me ta dhan per ty zemer shpirt une kisha dhan.

Nga do qe shkove isha me ty por krejt pa pritur te lash me lot ne sy . Kaluan netet kaluan vitet por zemra ime prap po merzitet. Më fal oj zemër , më fal o shpirt , unë të lash vetëm e ti më ke prit.

Ref

Nuk e di as vet pse kam gabu , po e di sa tkam dashuru , veq ni fjal ty dikush me ta than per ty zemer shpirt unë kisha dhan .


Ky tekst u dërgua nga  lauraFaton Ukiqi
Publikimi: 11/03/2009


Faton Ukiqi - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Faton Ukiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Faton Ukiqi:


Komente 0