Më mbaj mend (për 1 muaj)

Felony
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Felony është këngëtar. Më datë 1 Korrik 2014, Gjiko & Felony publikojnë videoklipin "1mishe". Videoklipi u prodhua nga Filmnation.

Më datë 20 Mars 2015, Felony publikon videoklipin "Kaniher".

Më datë 6 Korrik 2015, Felony publikon videoklipin "Kyqu".

Më datë 22 Mars 2020, Felony, Soul'jah & Ylber publikojnë videoklipin "Psikopat Covid". Duke qenë në një periudhë të vështirë izolimi, për shkak të rrezikut nga virusi që ka kapluar botën, Covid-19, shumë artistë po e gjegjnë frymëzimin nga kjo situatë e vështirë për të realizuar projekte ndërgjegjësuese. Të tillë janë rap-artistët Felony, Soul’jah dhe Ylber, të cilët kanë lansuar së fundmi projektin e tyre më të ri, “Psikopat – Covid”. Kënga është punuar nga Roman RSl, gjersa për tekstin janë kujdesur vet reperët. Klipi i këngës vjen në ngjyrat bardhë e zi dhe i përshtatet tematikës, teksa regjia e tij është realizuar nga Artin Eminaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet