Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Felony - Freestyle  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/12/2012

2012-12-29T21:41:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Freestyle" kënduar nga Felony.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Tayna - Freestyle

Shtiklla me fustan all see-through
Ni TT mrena n'veti i deceive you
Se kom kerkon une idoll i never see you
Mos tisha kon une prap i wouldn't wanna be you
Lshoja zonin kur femna jau zen krejt ktyne fronin
Mas çdo versi qe ju lshoj e gjuj ntok mikrofonin
Idollin ton e kom n'DM po ma lun faraonin
E silli me qet gisht e i thom mos ta ni zonin
Lil bi**h always f**kin with my f**kin money
Lil bi**h 14 Dhjetore jom me Stefflon Don-in
Bad bi**h s'ka karrik per ty nuk ta lshoj une fronin
Lil bi**h you a snitch hoe
Its that hëë, nuk um ki ni tu thon in awhile
He likes the way i work work work for awhile
Dridhet kur i foli you can see it in a mile
Shume i pasigurt rreth meje so baby you're not my style
N'Red light district e pash prap une ex-in
Selemin so short damn shyqyr e kom ndrru taste-n
Tash natë e ditë po boj xhiro me Benzin
Frajeri yt mu mi lan ent me kong t'mija e rexh dancin
Beati po m'lut me kap lapsin
Your boyfriend po m'lut mja dhan rastin, No!
Flow-i shuplak ngoje bassin
Jom çikë per hastret so I be bossin (bossin)
Po thu qe s'po t'pelqen my divine masculine
I thu vetes reper pantolla t'ngushta femenin
I kom bo krejt vet, You think I care what you say?
Em pagujn me respekt pak me dasht krejt ty t'blej
E kan pa listen kush paguhet ma shum
Se ke gjet veten as emri nuk t'shkrun
Prej se kom dal krejt fansat ty t'shkun
Ti s'ki as fansa krejt kahjen e ndrrun
I kom ç'burrnu se qisi numra kurrë s'kan pa
Qe ki nevoj per hit ta shkruj s'kom faj ti qe ke ra
Po tinglloj pak vulgare po Go f**k yourself!
Po s'ki me çka you can even f**k yourself

Aaaah, Did you get intimidated?
Boll bir, nale!

En13 - Freestyle

Kurr msheh nsy ti smuna na nal.E di qe sje real ti folna na na.
Bitch e din je kejt fake ti smuna na nal.Goja leshon vec fakte kejt e dina (x2)

Yeah cun prej mahalle kam kon.yeah ti as na i merr ne trilion bi**h.
Se keshtu ti as na kupton yeah. Fjalet tona i bona sikur shoot bi**h.
Ata kallzojn vec llafe se me vepra ska shance yeah yeah. Kurr po shtirin ata kurr po dhezin yeah
Hala pasioni si ka bo tvetin bi**h.

Bitchhhhhh yeah yeah ha ha Kurr msheh nsy ti smuna na nal.E di qe sje real ti folna na na.
Bitch e din je kejt fake ti smuna na nal.Goja leshon vec fakte kejt e dina (x2)

E di qe lojen e ndezi ky po lojen tem i ndezi dy. Se me kallzu famen ju esht si me lujt lojen ju.
Kam kon i pari dhe jo i fundit yeah. Kam kap fitime dhe jo humbje yeah. Se me u marr me ju osht humbje
kete kallzon lali qe jeni ne humbje yeah yeah.

Kam kon i pari dhe jo i fundit yeah. Kam kap fitime dhe jo humbje yeah. Se me u marr me ju osht humbje
kete kallzon lali qe jeni ne humbje.

yeah yeah Kurr msheh nsy ti smuna na nal.E di qe sje real ti folna na na.
Bitch e din je kejt fake ti smuna na nal.Goja leshon vec fakte kejt e dina (x5)

yeah yeah ha ha.

Mato - Freestyle

Mato Mato,Loko Loko,Plako Plako
Piano Piano,Poko Poko,Pako Pako
Yee dukem si Fatos Nano
N’ket rrep nuk ka njeri qe mu ma kalo

(Verse 1):

Thuj shaka
Ju kom thon qe jom shum i ron
S’merrem me gra
Vet jua q! at non

Muzika jem si medikament
Ju sheron
Nuk kom konkurrenc
Edhe ti vet e kupton

Hajde m’thuj kush e bon si ky stil qe tka zon
Dukem so fresh kurse ti si barbon
Mos m’detyro me t’thon ça so per te t’thon
Gojen mshil,ngoje beat
Mato Kampion

Po n’fakt kom pasion dhe per kuzhinen
S’kom rrespekt per ty po kom per Prishtinen
Un t’fik n’ket rrep si me ta hek spinen
Kur shoh estraden sikur po shoh Kinen

Jeni bo njelloj kush e ka çu rrepin n’tok
Kush e ka bo ket gjo
Kush Nuk e boka dot
Ti duhesh me e lon se s’tpaska hije n’bot,
Kur m’ngjojn mu deshtojn sikur abort

(Chorus):

Mato Mato,Loko Loko,Plako Plako
Piano Piano,Poko Poko,Pako Pako
Yee dukem si Fatos Nano
N’ket rrep nuk ka njeri qe mu ma kalo

(Verse 2):

Ça po thu mo bosi asnjoni s’don t’lozi
Dhe un si Varrosi kta tjert i varrosi
Vazhdojm me planin e skandal i montosi
Matos seriozi ju rrepera kosi

Tash ik o malaga se femren ta laga
Çdo dit jam i lumtur,çdo dit rritet paga
Çdo dit ajo m’shkrun,çdo dit m’çon tanga
Çdo dit ndrrohet veni,çdo dit ndrrohet targa

Kam mall per Hip Hop sikur po shet copa
Edhe kur s’kemi pas jemi dukun si Boba
Kontakte me koka qe shesin dhe koka
Jam i mbijetum si te loja me zomba

Hello ma’ Brudi ktyne nuk ua futi
Sheh si kercen para Mato Mangupi
Pamjen British po mendjen prej Rusi
Per ju o d!ckheada me tipin prej pu$$y

(Chorus):

Mato Mato,Loko Loko,Plako Plako
Piano Piano,Poko Poko,Pako Pako
Yee dukem si Fatos Nano
N’ket rrep nuk ka njeri qe mu ma kalo

(Extra verse):

-Hey Siri,can you send a text message to Estrada please?
-What do you want to say?
-Say MATO LALE IS COMING!! (Hahaha)

——————BIG MAN MATO——————

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Felony:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet