Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Felony - S'ju Don Mahalla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/11/2013

2013-11-29T19:50:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ju Don Mahalla" kënduar nga Felony.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Felony:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet