A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivali i 34-të në RTSH

Attendees: Reiz Çiço & Doris Petrela
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana

Festivali i 34-të i Këngës në RTSH u zhvillua në Tiranë në fundin e dhjetorit të vitit 1995.

Kënga fituese u shpall “Eja”, kënduar nga Ardit Gjebrea. Muzika: Ardit Gjebrea Teksti: Xhevahir Spahiu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019