Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitore Sheshivari - E Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ne nje Moment,
kur ti nuk e pret,
i zene ne befasi

kur mendja s'te shkon,
per lidhje te re,
dhe kerkon liri

Ateher une veproj,
Q'do gur e rrotulloj,
nuk zgjedhi mjet,
derisa te nenshtroj

Refrain:
Zemer e di,
mire e di,
se ti dot jesh me mua,
ske ku ik Darling,
se i dua buzet tua.

Ky tekst u dërgua nga BobiPublikimi: 07/04/2012


Më Shumë Këngë Nga Fitore Shashivari:


Komente 0


Fitore Sheshivari - E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di".
3. Video është e këngës "E Di", por nuk këndohet nga Fitore Sheshivari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.