A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flaka Krelani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  92
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Flaka Krelani është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Karriera e Flaka Krelanit i ngjan ndezjes se nje zjarri te ngadalte, por te sigurt. Ajo ishte vetem 13 vjec kur per here te pare nisi te angazhohej ne skenen lokale te muzikes rock ne qytetin e saj te lindjes, Gjakove. Por kjo ishte thjesht zanafilla. Pervoja ne lokalet e muzikes live ishte e dobishme, por e pamjaftueshme. Ajo nisi studimet e mesme ne liceun artistik te Prishtines per kanto. Deri ketu, gjithcka po shkonte qetesisht. Deri sa erdhi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Ethet E Së Premtes

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Xperimental (2016)


» Dërgo Një Këngë »

Slay
Nje Bote Tjeter
DEF Star
A Ka Kuptim
T'Boj me Rock
Ndrysho
Relax
Fire
Zjarm
Am I Good Man

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Orgesa Zaimi

Fjolla Krasniqi

Arbëresha Hajdari

Vesa Smolica

Dorina Xerxa

Rifadije Graiqevci

Monika Salihu

Malda Susuri

Blinera Krasniqi

Dafina Dauti


Tags: Flaka Krelani, Flaka

Flaka Krelani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019