Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flaka Krelani- “Am I Good Man”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[28-06-2015]
Këngëtarja nga Gjakova, Flaka Krelani ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Am I good man".

Muzika është realizuar nga vëllau i saj Xhimi on dë Beat, e ndërsa melodinë e ka realizuar vetë Flaka.

Për videoklipin ajo kësaj rradhe ka bashkpunuar me Ghettrox Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Flaka Krelani - Am I Good Man [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet