Flaka Krelani

Ja Ndryshimet Që Ka Pësuar Flaka Krelani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-02-2016]
Flaka Krelani është njëra ndër këngëtaret më të dashura në tregun kosovar. Zëri i saj fantastik është cilësuar si mjaft i duhuri madje ehde për ta përfaqësuar këtë shtet në Eurovisoin.

Përveçse me talent Flaka është edhe e bukur. Ndonëse ajo ka vite që është në skenë, lirisht mund të themi se ajo aktualisht është në formën e saj më të mirë.

Në rrjetet sociale së fundmi po qarkullon një foto ku shihet një mix fotosh që nga koha kur Flaka ishte në fillimet e saj në karrierë dhe se si duket tani. Lirisht mund të themi se Flaka ka pësuar një ndryshim.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ja Ndryshimet Që Ka Pësuar Flaka Krelani


Komente 0