Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flaka Krelani - Am I Good Man

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Am I Good Man".
3. Video është e këngës "Am I Good Man", por nuk këndohet nga Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flaka Krelani - Am I Good Man  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika:

Flaka Krelani

Këngë e albumit:

"Xperimental"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Komente

Asnjë Koment

27/06/2015

2015-06-27T16:07:57+00:00Prej dashnis gjthmone del drit
Po dije qe mrena n'shpirt
Ti mu m'ke fik

A ka me pas kufi, per mu najher
Kur ndjenja t'prek e t'qon
Direkt n 'ferr

AM I GOOD MAN ke dasht me dit
Per veten po, sa per mu je ul n'karrik

Kete perjetim as armikut sja uroj
Veten e mallkoj, ty t'sheroj, me zemer t'plast
Kete realitet e jetooj

(am i good maann
oo babeee )

Ref:
AM I GOOD MAN GJITHMON KE THON
AM I GOOD MAN PO KURR SJE KON
AM I GOOD GIRL EDHE ATO SHUM
AM I GOOD GIRL, MO, MOS JEP MUND 2x

(good maan u - Im good maan u - Im good man u)

AM I GOOD GIRL ket sen ta thom n sy
Ti ndrrojm venet kqyre veten n'pasqyr
Mas ftyres t'ka kushtu s'o leht me vnu
Edhe at'her kur e hek, je too late per mu

Tash me realitetin po don m'u perball
T'ka ra n'men si fmija per nanen kur t'kan

Kete perjetim as armikut s'ja uroj
Veten e mallkoj, ty t'sheroj, me zemer t'plast
Kete realitet e JETOOOJ

(Uu Am I good man , uu Babee)

Ref:
AM I GOOD MAN GJITHMON KE THON
AM I GOOD MAN PO KURR SJE KON
AM I GOOD GIRL EDHE ATO SHUM
AM I GOOD GIRL MO, MOS JEP MUND 2x


Ky tekst u dërgua nga  Gentrina19982

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet