Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flaka Krelani - Hit Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hit Me".
3. Video është e këngës "Hit Me", por nuk këndohet nga Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flaka Krelani - Hit Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Xperimental"

Komente

Asnjë Koment

11/07/2016

2016-07-11T13:20:37+00:00Gjujem
Nese munesh prej ktuhit Shujem
Rujem ose Dujem
Veq dilem ball nese munesh Mujem
Bonu real meniher ose fill
Vyn kohe syni per mu kfill
Heshtja gjurmon dita terron
Edhe pse foli KERKUSH NUK NGON

Nentoka krejt te VOTA
Ec rrota pllastikohet bota
Krejt me rrotlla premtime t’kota
Po m’dham koka le t’kcehet shota
JASHA
Link on my stories


Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet