Audio

Flaka Krelani - Ngrihu Tash


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2016

2016-07-11T14:20:36

Këngë e albumit:

"Xperimental"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ngrihu Tash" kënduar nga Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flaka Krelani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...