Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - Un  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Xperimental"

Komente

Asnjë Koment

11/07/2016

2016-07-11T13:20:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Un" kënduar nga Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flaka Krelani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet