Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - Dit E Nat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/04/2020

2020-04-04T17:00:11+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dit E Nat" kënduar nga Flaka Krelani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dit E Nat".
Videoklipi nga Flaka Krelani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Merso G - Dit E Nat

Vers 1
Tu i kill beatat with my G
Full me dhipa sendilet shtri
Adrenalin xhamat e zinj
Jasht kufijve te lidh si zinxhir
Wo tlidh si zinxhir

Woo i lojm me goj hapt kta wo
Sna kan besu kta jo
E tash ja ku mberritem Alo

Ring ring telefoni
Koha limitume spom del as per gjumin
Jasteku jem privat mu ka ba
Dritarja avionit
Wo wo wo
Ye we come the day
Kush u largu nuk osh ma me ne
Kush u betu krejt deri ne dhe
Kty ka vec real mos me lini me rre
Jo jo mos me lini me rre
Ku ishim dje plot net pa gjum
sot tu pre lek ne tesk

E kto po habiten se kurr nk e priten
E lypen pergjigjien wo wo
Vec me sukses ktyne tu jua ul kryen naa

Refx2
Se Arritem qellimin dit e nat pa gjum
Kena marr trofeun vetem me pune
Se sna ze gjumi per ket dit o Men
Tash bahuni gati se venin po jua nxojm yee

Vers2
Ja nisem prej starti prej starti
Senet ndryshun tash bahuni gati
I erdhi qasti ky so pune fati
Netet pa gjum ta japin faktin
Wo prap na nuk mburrna
Ma tfort se kurr me sheh me keto cuna
Se lo muziken mu permbys toka
Im the king for this style with my brotha

Tu levis with my g-s
Rrugt jasht kufijve si rrugt e shpis
Sjam tu flejt jam ne qarkullim
Parja m'vyn e lidh me llastik

Kerri bardh tu vozit
Femra miss 2 metre dhip
Spllifat snalen vec tu ba tym
Ye we bern this thing
Ye
Hala po ju vjen qudi
Po thon Jony nk osh ky
Ndoshta nuk mke pa ne sy
Se ne sy me shohin rrall o G

Tu ba magji ky djali i ri
Foto me fansa dhe jasht shqipnis
Kush mdo i jap vec dashni
Se per haters hiq nuk ma ni
Ye hiq nuk ma ni

Refx2
Se Arritem qellimin dit e nat pa gjum
Kena marr trofeun vetem me pune
Se sna ze gjumi per ket dit o Men
Tash bahuni gati se venin po jua nxojm yee

Lyric Master - Dit E Nat

Refreni 2x:
M'ka marr malli me ta ni zonin n'telefon
M'ka marr malli
Se me tjera zemer mu nuk po ma don
Nuk po ma don
Ty po t'menoj dit e nat 3x
Hajde me mu prap 2x

[Lyric Master] 1:
Se gjith jeten un e kom menu me ty
Deri dje t'kom pas tash nuk t'kom mo
Ni shanc pe du apet na dy mu kthy
Edhe njoni tjetrin gjith me pas

Ti veq kapma doren thuj e jotja jom
E kom provu me tjera po nuk o ka ma don
Ti veq kapma doren thuj e jotja jom
Pa ty so ka bon pa ty so ka bon ey

As 1 dit nuk u m'ka shku bejb ty pa t'menu
As 1 dit t'mir mo nuk e kom kalu
Se tjert se din na qa kena perjetu
Nuk jom rehat prej kur s'je me mu

Refreni 2x:
M'ka marr malli me ta ni zonin n'telefon
M'ka marr malli
Se me tjera zemer mu nuk po ma don
Nuk po ma don
Ty po t'menoj dite e nate 3x
Hajde me mu prap 2x

2x
A mun mu kthy ajo koh?
A mun mu kthy edhe ti me to?
A mun mu kthy ajo koh?
A mun mu kthy edhe ti me to?

Un po du me ty me kon
Edhe kurr mos me t'lon
Se kom at menimin qe e kom pas veq me t'nxon
Un po du me ty me kon
Edhe kurr mos me t'lon
I joti du me kon i joti du me kon ey

Asni dit tjeter bejb spo du pa ty me kalu
Po du ti mu kthy edhe me jetu me mu
Se tjert se din na qa kena perjetu
Nuk jom rehat prej kur s'je me mu

Refreni 2x:
M'ka marr malli me ta ni zonin n'telefon
M'ka marr malli
Se me tjera zemer mu nuk po ma don
Nuk po ma don
Ty po t'menoj dit e nat 3x
Hajde me mu prap 2x

Egzon Kryeziu - Dit E Nat

Ref.: 2x
Dit e nat shetisum bashk my baby
Dit e nat ??? baby
Dit e nat shetisum bashk my baby
Dit e nat dit e nat dit e nat

Dit e nat kena me dal na dyt per me festu
Shkojna ku ta don zemra veq ty edhe mu
Te dy bashk deri n’asht tu dasht nasht
So tu ma ni per tjer veq mu kan te dy t’perbashkt

Hola hop left and right shake your body nonstop
Just a small talk edhe perfundojna n’shtrat
Mu kon nevoja i jap per ty krejt baby
Hajde buzqeshu per inati t’krejtve
Diten o krejt tjeter sen, naten krejt tjeter sen
Kur nuk t’kom ty ngat gjumi nuk um zen
Hajde me mu nuk ka sonte spo du
Se veq me ty po du mu kon, kon

Ref.: 2x
Dit e nat shetisum bashk my baby
Dit e nat ??? baby
Dit e nat shetisum bashk my baby
Dit e nat dit e nat dit e nat

Dit e nat du me nejt me ty
Gjdo moment me ti kshyr syt
Pse po du ski qka m’pyt, mir e di qka po m’vyn
Je lule qe qel veres jom dashuru mas eres
Lekuren sikur t’bebes ti ma ndryshon jeten

One million, kush m’del para
Nuk o si ti (billion)
Mend mi ke marr po dyshoj mos je ti alien

Rruges kur t’shoh prej larg un pot njoh
Ti magji mke bo per ty mke shti me nga
Baby let, let me love you
Lem e tu afru, munesh mem besu
Prej teje gjithqka du, sekondat mi numru
Deri sa vish me mu, mujin e mjaltit zemer me ty du me shku

Ref.: 2x
Dit e nat shetisum bashk my baby
Dit e nat ??? baby
Dit e nat shetisum bashk my baby
Dit e nat dit e nat dit e nat

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet