A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Florenc Bardhi - Xhoit


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2013

2013-06-09T00:00:00

Participating in

Top Fest 10


kalojn ditet dhe netet
qe ti nuk je mo me mu
drritat fiken gjej leter
dhe po mundohem me"t shkru
ti zemren e ke te madhe
mi fal te gjitha gabimet
ty ndoshta nuk te besohet
je gjysma e zemres time
kur ti buzqesh
me largohen gjith strrestet
kur ti nuk je
dihet se shtohen gjith veset
gjithmon te kam ederru
si nuse qe hedh buqeten
prej teje jo nuk heq dor
ke per me m"pas mu
gjith jeten ( ti e di hej )

nga ty mjaftonte zemer
vetem nje fjal
bota rrezohej
nuk rrotullohej
por dhe pa ty
do mundem tja dal
jo nuk dorzohem
jo jo jo jo

kalojn ditet dhe netet
qe ti nuk je mo me mu
drritat fiken gjej leter
dhe po mundohem me"t shkru
ti zemren e ke te madhe
mi fal te gjitha gabimet
ty ndoshta nuk te besohet
je gjysma e zemres time
i boja planet per dy
shkatrroja boten per ty
nese mendon se po luan
esht minus per ty
e di qe bohesh nervoze
sa her permenet emri im
un do jem gjthmon ai rrugaçi
qe di met bo dhe dedikim

nga ty mjaftonte zemer
vetem nje fjal
bota rrezohej
nuk rrotullohej
por dhe pa ty
do mundem tja dal
jo nuk dorzohem
jo jo jo jo


Lyrics submited by florenc bardhi


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019