Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flori Ua Kujton Francezëve Karikaturat Gjatë Kohës Së Luftës Në Kosovë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[15-11-2015]
Tragjedia e cila ndodhi në Paris nuk la pa prekur edhe një numër të estradës sonë. E ndër ta ishte edhe këngëtari Flori Mumajesi i cili përmes një fotoje dhe një mbishkrimi kujtoi luftën në Kosovë atëherë kur francezët bënin karikatura dhe nuk u kujtonin për hashtage për Kosovën.

Ndërsa që ka thënë që mbi të gjitha ne jemi njerëz dhe si të tillë i bashkohemi dhimbjes për humbjen e një numri të madh të viktimave.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet