Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriani I Vogel - Zot Zot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  73

Vendi mor daj dhe ti axha im ju lutem pash mua mos te jes jetim
Ref.. O Zot pse me lendove do mem lan pa baba ose pa nane cilit un i mjeri tja kthej shpinen kurse mua dyt fort me dhimben.O Zot Zot Zot pse me lendove do mem lan pa baba ose pa nane cilit un i mjeri tja kthej shpinen kurse mua dyt fort me dhimben. x2

Ref.. O Zot pse me lendove do mem lan pa baba ose pa nane cilit un i mjeri tja kthej shpinen kurse mua dyt fort me dhimben.O Zot Zot Zot pse me lendove do mem lan pa baba ose pa nane cilit un i mjeri tja kthej shpinen mos te jes jetim x2


Ky tekst u dërgua nga [nolii...!!]


Nuk kemi video për këtë këngë.
Floriani I Vogel - Zot Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zot Zot".
3. Video është e këngës "Zot Zot", por nuk këndohet nga Floriani I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:


Komente 5