Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Beqiri - E Dua Muziken Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  163

(x2)
Zemra po me dridhet rritem kur ndegjoj
dhe pse jam i vogel dua të këndoj

Je je je je je je je je je je je je je je je jeeeeeeeeeeeeeee

E dua e du muziken bosin me gjith ritem
E dua e du harmonine se me ta jam rrite

(x2)
kur e ndegjoj bosin zemra ka guxim dhe pse jam i vogel dua disponim

je je je je je je je je je je je je je je je jeeeeeeeeeeeeeee

(x4)
e dua e du muziken bosin me gjith ritem e dua e du harmonine
se me ta jam rrite

e dua e du muziken


Ky tekst u dërgua nga prizren   ALDOoooFlorian Beqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/11/2012


Florian Beqiri - E Dua Muziken
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Dua Muziken".
3. Video është e këngës "E Dua Muziken", por nuk këndohet nga Florian Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Beqiri:


Komente 38