Florida Meshi
Florida Meshi
Florida Meshi
  • Jeton në
  • Britania e Madhe
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Mars 1990
  • Horoskopi:
  • ♓ Peshqit
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Florida Meshi është këngëtare e njohur. Kënga tashmë është pjesa më e bukur e jetës së saj. Pa ‘të nuk mund të rri asnjë çast. E bukur, energjike, seksi dhe me shumë adrenalinë. Kjo është Florida, këngëtarja shqiptare e cila po korr sukses në fushën e muzikës te vendit tonë. Florida Meshi është një nga këngëtaret më simpatike dhe madhështore të skenave tona, e cila përherë di të vijë ndryshe dhe të befasojë publikun. Ajo është një ndër femrat më të bukura për tu marrë shembull në stil, edukatë dhe ne veshje. Pjesëmarrëse në disa evente dhe kompeticione muzikore ku ka shkëlqyer me performancat e saj, gjithashtu ka realizuar edhe disa videoklipe muzikore.

Më datë 10 Gusht 2010, Florida Meshi publikon videoklipin "Here Dashni Here Tradheti".

Më datë 22 Gusht 2010, Florida Meshi publikon videoklipin "Perfundim Me Lot".

Më datë 3 Janar 2011, Florida Meshi publikon videoklipin "Nje Shekull".

Më datë 4 Shtator 2013, Florida Meshi publikon videoklipin "Ti Ben Mire Me Ma Thene Mu". Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi.

Më datë 3 Qershor 2014, Florida Meshi publikon videoklipin "Dasmen T'ja Urojme".

Në vitin 2015, Florida Meshi publikon albumin "Florida Meshi".

Më datë 7 Shtator 2016, Florida Meshi publikon videoklipin "Po Po".

Më datë 10 Nëntor 2016, Florida Meshi publikon videoklipin "O Dervish Muharrem Bilahi".

Në vitin 2016, Florida Meshi publikon albumin "Fiksim Fiksim".

Më datë 15 Mars 2017, Florida Meshi publikon videoklipin "Ti E Vrave Dashurine".

Më datë 10 Korrik 2017, Florida Meshi publikon videoklipin "O Xhan O Xhan".

Më datë 29 Tetor 2017, Florida Meshi publikon videoklipin "Vajza T'bukura Ka Shqipnia".

Më datë 11 Nëntor 2017, Florida Meshi & Dionis Delia publikojnë videoklipin "Dashuri Je Per Mu".

Në vitin 2017, Florida Meshi publikon albumin "O Xhan O Xhan".

Më datë 21 Maj 2018, Perlat Sheqeri & Florida Meshi publikojnë videoklipin "Dasem Shqiptare".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0