Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florim Emini - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

MOS FOL ME SE TASH E DI SHUM MIR QE TE NDAHESH SONTE PO KE DESHTIR QE NUK TE PELQEJ TANI E MORA VESH SHUM TE MIRA MOJ PO MA KTHEN ME
TKEQ .

ref:x
SONTE MBETA VET E
MBETA E TJETRI TE PRET BUZET QE MI KE RUJT TASH JA FALE TJETER KUJT.

KJO PER TY NUK ISHTE HERA PAR QE ME LE TE TRETEM PER SA TJEM GJAL QE NUK TE PERLQEJ TANI E MORA VESH SHUM TE MIRA MOJ PO MA KTHEN ME TKEQ.

ref:2x
SONTE MBETA VET E TJETRI TE PRET BUZET QE MI KE RUJT TASH JA FALE TJETER KUJT.Nuk kemi video për këtë këngë.
Florim Emini - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Florim Emini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0