Më mbaj mend (për 1 muaj)

Foxesfilm

Foxesfilm
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Foxesfilm është video produksion i njohur. Foxes Film is a brand new studio placed in Tirana, Albania.
It produces music videos, TVCs ,short movies.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0